By dave |
A Siemens meglehetősen kiszorult a mobiltelefon piac perifériájára az elmúlt években, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ez így is maradna. Legújabb koncepciójuk nem kevesebbre vállalkozik, mint a mobilok között elfoglalni a legzöldebb készüléknek járó trónt. Az egyelőre csak tervezőasztalon létező Gigaset Eco kizárólag újrahasznosított anyagokból készül és a merész álom szerint napelemek biztosítják majd az extra takarékos OLED kijelzős mobil töltöttségét. Mindemellett még jól is néz ki.
Related Items
← Előző poszt Kenyérillattal ébreszt – Osim Nio Alarm
Következő poszt → Ajándék bluetooth házimozi az i900 mobilhoz
Kapcsolódó posztok
Sony Vaio X505
Háromlábú küklopsz – Bluetooth webkamera
Takarítószolgálat tabletre és telefonra
Levegőbe emelkedett a repülő bringa Prágában
Néma PC projekt 2005
A Kaleidescape új házimozi szerverei
Cube World, avagy a digitális panellakók
A Sony E-mount objektív-kamerát villant: ILCE-QX1
Mint hal a vízben – búvárkodás palack nélkül





19 hozzászólás